niedziela, 3 czerwca 2012

Latające we Wrocławiu

Czyli Dog Chow Disc Cup


Sobota - Ledwo zwlekłam się o 6 rano z łóżka, Kaja też nie miała najmniejszego zamiaru wstawać, lecz zastała do tego zmuszona. Jednak motywacje dla mnie stanowił fakt, że tym razem nie wstawałam w celu uczenia sie lecz pojechania na DCDC. Musiała wstać wczesnym porankiem ponieważ, jechałam tam ze znajomą która startowała (mogłam nawet posiedzieć w namiocie dla uczestników xD). Najpierw zrobiłam obchód razem z Kajką, która wydawała się trochę przymulona, pewnie przez ten borderowy tłum. Potem poszwędałam się trochę z Magdą i Pauliną i ich ogromnym afganem - Ptysiem. Około 12 przyjechała Ola a potem Ala, więc miałyśmy z Kają towarzystwo. Właśnie! Wypadało by napisać jak zachowywała się moja kruszyna. No więc tak - pomijając fakt, że dwa razy przelazła pod parawanem na pole startowe i ni z tego ni z owego przegoniła jakiegoś bordera, to można powiedzieć, że była grzeczna :) Trochę ospale się zachowywała, ale to pewnie przez jej wiek.

Kilka innych czterołapnych:
 Niedziela - tym razem nie brałam psa. Ten dzień bardziej poświęciłam na podziwianie zespołów, zaganiania i flyballu, czego nie żałuję :) No i co tu więcej pisać, byłam z rodzicami, ale spotkałam te same osoby co w sobotę.
A więcej zdjęć na mojej świeżo założonej stronie na fb <klik>


10 komentarzy:

 1. musiało być super!!!DogFrisbee to extra ciekawy psi sport.Kajusia dzielna;)Jak przemkneła przez stado borderów xDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Napewno było fajnie :)
  Ładne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. To weekend mieliście udany :)
  Ile Kaja ma lat ?
  Fajne i ciekawe zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie zdjęcia ;)To dobrze, że Kaja zachowywała się kulturalnie :-)Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne foty :)
  Szkoda, że nas nie było.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne focie. Nie mogę się doczekać następnej noci. Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia fantastyczne. Wczoraj przejeżdżałam przez Wrocław, ale szkoda że mnie wtedy nie było. Przypomina mi się, że z rok temu było DCDC w Poznaniu, ale nie byłam. Za to wiem czemu - nie miałam jeszcze wtedy psa, i nie interesowałam się tym zbytnio. A naprawdę żałuję ;)
  Gabi - a kiedy Ty zaczęłaś trenować z Kają agillity, i właśnie frisbee?
  Bo mnie psie sporty ostatnio bardzo zafascynowały - zabawa na pewno jest świetna, i te emocje... Ale nie chce zacząć za późno.
  Myślę, że Loca była by w tym dobra! Flyball - to mnie najbardziej zachęca. Loca kocha aportować, w końcu to aporter! Ale nigdy nie oddaje :D
  Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za fotki mojego psióra ;)

  OdpowiedzUsuń

NIE REKLAMUJ SIĘ W KOMENTARZACH!!